Nalezli jsme 10 firem,

Výsledky hledání prodejců

Z-CARS

Zabýváme se výkupem, prodejem a zprostředkováním prodeje vozidel všech značek a typů, dovoz vozidel ze zemí EU (specializace na vozy Škoda). Dále nabízíme veškeré služby spojené s nákupem a prodejem vozidel jako např. povinné ručení, pojištění, zprostředkování leasingů - úvěrů, registrací vozidel.

Počet inzerátů: 31 - Český Brod Chouranice

Z-MOTOR

Provoz autobazaru - výkup osobních a nákladních vozů, financování vozů, STK a emisí. Provozujeme odtahovou službu do 12 t a dodávkovou přepravu do 3,5 t. Prodej dílů moto Jawa, Čz, Korádo, Babeta. Provádíme ekologickou likvidaci vozidel a karosářské práce. Poskytujme služby cestovní agentury.

Počet inzerátů: 77 - Chrudim, Chrudim IV, Dašická

Z-service Automotive s.r.o.

Autoservis pro osobní a dodávková vozidla, klempířské práce, inspekce motoru (diagnostika motoru), geometrie 3D. Smluvní autoservis pojišťoven - AXA, Generali, Allianz, Uniqua. Výměna autoskel. Správa vozových parků. Nákup a prodej ojetých vozidel. Individuální dovozy ze zahraničí. Autopůjčovna.

Počet inzerátů: 16 - Bořanovice, Bořanovice, Na Lávkách

ZAJJM, s.r.o. - AUTA S GARANCÍ

Zabýváme se prodejem vozidel výhradně původem z České Republiky převážně po ukončeném operativním leasingu. Garantujem stav najetých km a na každé prodávané vozidlo máme záruku.

Počet inzerátů: 12 - Zátor Zátor,

Zdeněk Kučera - AUTOSPORT - ŠP

Autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA AUTO Liberec, záruční a pozáruční servis Škoda. Prodej ojetých vozů ŠKODA Plus s garancí. Klempírna, autolakovna, diagnostika, geometrie, likvidace pojistných událostí. Měření emisí, příprava STK, výměna oleje, čelního skla, pneu. E-shop příslušenství Škoda.

Počet inzerátů: 4 - Liberec, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Kunratická

Zdeněk Musílek

Již od roku 2002 se zabýváme zakázkovým dovozem motocyklů,osobních a nákladních vozidel ze zemí EU a USA. Svým zákazníkům nabízíme maximální péči při výběru vozu,veškeré služby při registraci nebo převodu vozidla,zajištění servisu,technické kontroly,možnost sjednání pojištění nebo povinného ručení.

Počet inzerátů: 9 - Kolín, Sendražice, Ovčárecká

ZIMO s.r.o.

NAŠE FIRMA JE VÁM K DISPOZICI U STANICE PAP OIL. ÚVĚRY, POJIŠTĚNÍ, ZAJIŠTĚNÍ STK, VŠE NA POČKÁNÍ.

Počet inzerátů: 43 - Kosmonosy, Kosmonosy, Průmyslová

ZK AUTO

Autobazar. Nabízíme prodej, výkup, protiúčet, leasing, úvěr a pojištění vozidel.

Počet inzerátů: 26 - Kolín, Kolín IV, V Opletkách

ZLINER, s.r.o.

Autorizovaný prodej a servis FIAT (500, 500X, 500L, Tipo, Tipo Kombi, Tipo hatchback, Punto, Panda, Qubo) FIAT PROFESSIONAL (Ducato, Scudo, Doblo, Fiorino, Fullback). Prodej ND, příslušenství. Servis Alfa Romeo.

Počet inzerátů: 33 - Zlín, Louky, třída Tomáše Bati

ZV Moto s.r.o.

Autorizovaný a výhradní zástupce firmy AJS Motorcycles Ltd. pro Českou republiku.

Počet inzerátů: 7 - Svárov, Svárov, Pod Větrolamem