Auto domů

Auto domů

Máte vyhlídnuté auto, ale současný stav vám nedovoluje zajet se na něj podívat? Nevadí. Vybraní prodejci vozidel nově nabízejí službu, kdy vám přivezou vůz k prohlídce až před váš dům. Přesné podmínky služby vám sdělí konkrétní inzerent.

Aktuální nabídka inzerátů Suzuki SV

Zkušenosti majitelů s Suzuki SV


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • Dvouhrnkový nezmar SV650 S

  SVčko jsem si vysnil už před několika lety. Nakonec se mi podařilo narazit na velmi zachovalý a navíc laciný kus (dovoz z Italie, první majitel v CZ) a kousek od baráku. Motorka na pohled pořád fešná (rok 2001) v krásné Suzuki modré barvě jen s pár škrábanci od italské majitelky (takový správně umístěný knoflík udělá svoje). Motorka měla najetko cca 35tis. km, ale byla řádně udržovaná a servisovaná takže bez problémů. Základní věci jako výměna oleje nebo kontrola brzd se udělat stejně vyplatí a když jsem zakoupil pneu Pirelli tak najednou motorka ještě víc prokoukla. Co se týče jizdních vlastností nemůžu než pochválit. Posez je nízko ale zároveň dost vysoko na pohodlnou jízdu i rychlý sprint. Motor je fantastický, i na "pouhých" 650ccm má krásný zátah a zvuk. Táhne pěkně od spodu do cca 8-9tis. otáček, kolem 5 000 je v něm nejvíc síly, pak už trochu vadne. Ať jedete na 1 nebo na 6ku stačí zabrat za plyn a motorka vystřelí vpřed, žádné podřazování, žádné přemýšlení co tam mám. Trochu vadí že motorka hned od spodu kope (plyn je hodně citlivý) a dost to vadí při řazení nahoru. Za plexisklo se dá krásně schovat a ujíždět i přes 200 km/h, ale na poklidné projížďky je delší doba na "rukou" celkem očistec (obzvlášť s batůžkem který neví kde se držet). Dálky se dají jet krásně v cca 150 km/h, tam už pracuje protivítr. Jízdní vlastnosti jsou úžasné, motorka krásně padá do zatáček, jen tak ji něco nerozvlní a kdž je potřeba tak brzdy zvládnou i nějakou tu krizovku (záleží na pneu). On už samotný motor dokáže brzdit tak že po čase téměř zapomenete kde je brzdová páka. Každý nováček v třídě silnějších strojů bude jistě potěšen, tahle motorka mu bude příznivě nakloněna a odpustí mu spoustu začátečnických chyb. Dílenské zpracování je dobré, není potřeba moc údržby (ale kdo by si to odpustil, že?). Při divočejší jízdě se dá docílit spotřeby 5,5l/100km, když pojedete kadla kadla tak o litr míň, když na kolínko tak i 7l/100km, ale na to tahle motorka asi moc není, líp je jí na dobré silnici se spoustou zatáček kde vás odmění krásným zátahem při výjezdu. Nelze jinak než tento stroj doporučit lidem, kteří si chtějí pořídit neco silnějšího za rozumnou cenu nebo těm, kteří si užívají Buchlováky bez rizika.

  Klady:
  famózní motor, příjemné řízení, snadná údržba
  Zápory:
  pár nevychytávek (výměna svíček atp.), horší posez na dlouhé vzdálenosti (klasika SV 650 naháč ma posez lepší), silně návyková

  soren.mo, 29.03.2012 v 12:44 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání