Cebia Sauto.cz ve spolupráci se společností Cebia, která je již více než 28 let leaderem na trhu v prověřování původu a historie ojetých vozidel, poskytuje nástroje k prověřování inzerovaných vozidel. Tyto nástroje zkvalitňují naše služby a zjednodušují Vaše rozhodování při procházení inzerátů.Zde si můžete prověřit historii jakéhokoli vozidla v systému AUTOTRACER se slevou 100 Kč.

Stačí zadat VIN:Na portálu Sauto.cz narazíte na tyto nástroje:

  OSVĚDČENÍ Cebia REPORT

  OSVĚDČENÍ Cebia REPORT poskytuje výsledek hodnocení kontroly stavu tachometru, kontroly v databázi odcizených vozidel, závazků u leasingových společností, kontroly správnosti VIN a kontroly roku výroby. Celkové hodnocení je vyjádřeno v podobě počtu hvězdiček (0–5) a slovního hodnocení.

  Metodika hodnocení vozidel je detailně popsána zde
  cebia report
  U vybraných inzerátů prodejci zobrazují OSVĚDČENÍ Cebia REPORT, které se Vám zobrazí po kliknutí na odkaz „Certifikát Cebia“ umístěný na kartě vozu u položky VIN.

  cebia report
  Výpis všech vozidel s OSVĚDČENÍM Cebia REPORT získáte po označení položky „Ověřené vozy“ na stránce výpisu vozidel. cebia report


  PROVĚŘENÍ V SYSTÉMU AUTOTRACER:

  AUTOTRACER je informační systém určený pro online kontrolu historie vozidla. S jeho pomocí se vyhnete stočenému, omlazenému, odcizenému či jinak defektnímu vozidlu.

  Po kliknutí na odkaz „Prověřit najeté km“ se Vám zdarma zobrazí, kolik informací je o daném vozidle v systému AUTOTRACER k dispozici. Pro jejich zakoupení získáváte slevu 100 Kč. Za výslednou cenu 399 Kč obratem zjistíte maximum důležitých informací o Vámi vybraném vozidle, jako je záznam vývoje stavu tachometru, ověření roku výroby, záznamy o poškození, servisní historii, ověření aktuální tržní ceny vozidla, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a řadu dalších informací.
  cebia report


  Provozovatelem systému AUTOTRACER je Cebia, spol. s r.o.