Zapomeňte na francouzskou módu, dámskou kolekci má i PSí HUBÍK

Stejně jako návrháři z města pod Eifelovkou dbá tuzemský výrobce motooblečení na módní trendy, ženské linie a pohodlí, problém nemá ani s šitím na míru.

Počátky firmy Psí HUBÍK sahají do roku 1990. Od té doby si vybudovala pověst výrobce kvalitního motooblečení, které lze v současnosti rozdělit do tří hlavních skupin: sportovní kombinézy, cestovní/enduro komplety a dámská kolekce. Vzhledem k tomu, že za řidítka sedá v současnosti čím dál více bikerek a ani spolujezdkyně už nebaví jezdit v džínách a zimní bundě, nesmí dámská kolekce v portfoliu žádného výrobce motooblečení chybět.


 Ostatní PSí HUBÍK dámská kolekce 2013 Ostatní PSí HUBÍK dámská kolekce 2013
 Ostatní PSí HUBÍK dámská kolekce 2013 Ostatní PSí HUBÍK dámská kolekce 2013

U Hubíků jí věnují obzvlášť velkou pozornost: vedle standardních modelů a velikostí umožňují svým zákaznicím domluvit si zakázkové šití. Dámy bikerky si tedy mohou objednat motooblečení ušité na míru, navíc vyzdobené individuálními designy. Takže pokud vám konfekční střih "přidává kila" nebo jinak kazí postavu, PSí HUBÍK váš problém vyřeší.

Dámské modely sice se sice u PSí HUBÍK konstruují s myšlenkou na ženskou linii, módní trendy a zajištění komfortu v jinak dost nepohodlném motorkářském oblečení, hlavním kritériem však i tady zůstává bezpečnost!

 Ostatní PSí HUBÍK dámská kolekce 2013 Ostatní PSí HUBÍK dámská kolekce 2013

Vydáno: 03. 07. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz