Užijte si motorkářský víkend na KTM Festivalu

Čtvrtý ročník této oranžové akce proběhne 25.-26. května v Bělé pod Bezdězem.

KTM slibuje, že letošní festival bude bohatý nejen v rychlosti, adrenalinu a testování nových biků. Při plánování byl totiž kladen velký důraz i na doprovodný program nebo kvalitu stravování. O zábavu mají postaráno také ti nejmenší, na které čeká jízda na dětské čtyřkolce a elektrické trialce, zablbnout si budou moci ve skákacím hradu či s pomocí výtvarníků na místě ozdobí sušenky ve tvaru motocyklů.

Na KTM Festival se však nejezdí bavit děti, ale především jejich rodiče. Ti si budou moci na vlastním motocyklu projet připravené tratě, v plánu je samozřejmě i testování nových modelů KTM. Program doplní enduroškola, reportáže z cest, rozhovory se známými jezdci, soutěže o hodnotné ceny, užitečné informace a další vychytávky. Na KTM Festival můžete dorazit na motocyklu jakékoliv značky, oranžový bike v garáži není podmínkou účasti.

Za jeden den strávený na KTM Festivalu zaplatí účastníci s vlastním motocyklem 450 Kč, víkend přijde na 600 Kč. Divák s možností testování za oba dva dny zaplatí 150 Kč. Registrovat se můžete na webových stránkách KTM festivalu.

Vydáno: 07. 05. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: KTM 625 SXC bazar