U H-D se s narozeninovými oslavami začalo již v dubnu

Harley-Davidson Premium Night byla parádní akce, která dává tušit, že hlavní oslavy 110. výročí americké legendy budou opravdu velkolepé.

H-D zahájil oslavy v České Republice začátkem dubna na Harley-Davidson Premium Night v divadle RockOpera. Tady byl představen nový model Breakout a Street Bob SE, navíc sem dorazilo hlavní vedení americké společnosti: Rob Lindley (šéf H-D Europe Middle East a Africa), Enrico d´Onofrio (šéf H-D Strategic Growth Markets) a také Nigel Villiers, nejvyšší hlava HOGu (Harley Owners Group).

Pánové byli příjemně naladěni a netajili se tím, že se jim u nás líbí a že si místních fanoušků a majitelů H-D patřičně váží. Celý večer probíhal v přátelském duchu, promítaly se krátké filmy připomínající historii značky - a to nejen ve světě, ale i u nás. První dealerství totiž bylo v Čechách založeno již v roce 1928 a řadí se k těm nejstarším na světě.

 AKCE Harley-Davidson Premium Night 2013

Po krátké pauze na drink a focení s krásnými děvčaty v H-D dresu následovala druhá část v podobě rockové opery Oidipud Tyranus, která sklidila u většiny přítomných obrovský ohlas. Vpravdě nevšední umělecký zážitek.

To nejlepší však fanoušky poctivého amerického železa teprve čeká: na 8. června jsou naplánované hlavní oslavy, o kterých jsme se před nedávnem již zmiňovali. Program nabídne unikátní výstavu, spanilou jízdu městem nebo multimediální večerní show včetně zahřívacího večírku a afterparty.

Součástí této jedinečné akce bude i divácká soutěž o limitovanou edici H-D Sporster Hard Candy Custom. Za zmínku stojí také vystoupení sedmi českých hudebních skupin v čele se Žlutým psem. Kompletní program naleznete na internetových stránkách, věnovaných 110. narozeninám H-D.

 AKCE Harley-Davidson Premium Night 2013 AKCE Harley-Davidson Premium Night 2013
 AKCE Harley-Davidson Premium Night 2013 AKCE Harley-Davidson Premium Night 2013

Vydáno: 14. 05. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: Harley-Davidson Electra Glide Classic bazar