Triumph 2012

Co bude nového v následujícím roce?

Právě dnes vypršelo informační embargo vztahující se na nové modely Triumph pro rok 2012. Přinášíme vám přehled trojice zajímavých strojů, která má za úkol zahýbat nejen evropským trhem. Takže na příští rok vysílá Triumph do konkurenčního boje tyto novinky.

Triumph Tiger ExplorerJen několik základních údajů o tomhle stroji jasně napoví, že se máme na co těšit. Tříválcový motor o objemu kolem 1200 cm3 s výkonem cca 140 koní. Pohon zadního kola kardanem, perfektní cestovní posaz, nepřeberné množství volitelných doplňků, ABS, kontrola trakce. Je toho ještě více, nicméně kompletní představení proběhne na EICMA v Miláně.


Triumph Speed Triple R


Již takhle povedený Speed dostává vylepšenou řadu R. Podvozkové komponenty Öhlins té nejvyšší kvality. Nové radiální brzdové monobloky Brembo a nová kola lehčí oproti "obyčejnému" Speedu o 1,7 kg. Karbonové doplňky a spousta drobností.

Triumph Steve McQueen Edition


Limitovaná edice, která bude čítat 1100 kusů, vyrobená na počest Steva McQueena. Základem je Bonneville T100 a pro vzhled hledali designéři inspiraci u modelu Trophy TR6. Khaki barva, jednosedačka, podpisy McQueena na bočních krytech. Každý model osazený tabulkou s pořadovým číslem.

Více se o těchto modelech dočtete v dalším čísle Motocyklu!

Vydáno: 24. 10. 2011

Autor: Michal Hrubec (Motor-Presse Bo

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: Triumph Speed Triple bazar