PSí HUBÍK začal šít novou závodnickou kombinézu

Jmenuje se Aldebran a využívá nejlepší technologie a materiály, které mají u Hubíků k dispozici.

Jde například o technologii tisku přímo do kůže, která pochází z Japonska. Její výhodou jsou nejen možnosti netradičních designů, mnohem důležitější je vyšší ochrana tělesné schránky bikerů. Nanesením barevných motivů přímo na kůži se totiž omezí počet sešívaných dílů. A méně švů znamená vyšší bezpečnost. Takto vyrobené kombinézy navíc bikerům umožňují vetší svobodu pohybu, jsou měkčí a lehčí.

Kombinéza Racing Aldebran je ušita z klokaní a hovězí kůže. Jezdcovi klouby chrání třívrstvé CE chrániče se zesílením Ferity z vysoce pevnostní oceli. Kyčle a paže jsou polstrované high-tech materiálem Viscofoam, zadní část nohavic vyztužuje tkanina z kevlarových vláken. Zápěstí a krk hýčká měkký a zároveň savý materiál, pásky s vysokou adhezí na stehnech zjišťují optimální kontakt jezdce s jeho motocyklem. Perforované části kombinézy zajistí dostatečné odvětrání i za horkých letních dnů strávených na okruhu.

Cena Racing Aldebranu v konfekční velikosti činí 26 999 Kč, konstrukce na míru stojí o 10 % víc. Jak je u Hubíků zvykem, naleznete na jejich stránkách nejen řadu dalších barevných kombinací, ve kterých si kombinézu můžete objednat, v aplikaci Designer si navíc můžete vymyslet své vlastní.

Vydáno: 03. 05. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz