Přijeďte na Keep Respect

Šestý ročník srazu pořádaného na podporu léčebny v Kladrubech se koná již tuto sobotu.

Keep Respect je tak trochu jiný sraz. Pivo tu proudem neteče, jde o bezalkoholovou akci. Potkáte tu řadu (nejen) bikerů, kteří měli smůlu a po nehodě skončili ve zdejší léčebně. Podle organizátorů se akce snaží dosáhnout toho, abychom si my všichni, kteří se denně pohybujeme v silničním provozu, uvědomili, jaké riziko podstupujeme a chovali se na silnici k sobě navzájem ohleduplně a s respektem.

Účastníci "Respektu" se začnou sjíždět v sobotu dopoledne, úderem dvanácté se vyrazí na spanilou jízdu dlouhou 30 km. Aby se na ní bavili i bikeři, kteří sem jezdí opakovaně, byla naplánována jiná trasa než v loňském roce. Jiné budu i kapely, které v Kladrubech zahrají. Hudební program zahájí Rockass. Po nich zahraje Quennie - dokonalý Queen revival (takže pokud jste nestihli Wembley, přijeďte do Kladrub). Do třetice hrábne do strun partička NIL.

Keep Respect se tradičně účastní Míra Lisý a jeho motoškola. Kromě ukázek bezpečné jízdy se můžete těšit na jeho kaskadérskou motoshow, pro účastníky určitě vymyslí i nějakou tu jízdu zručnosti. Velkou atrakcí pro všechny přítomné bude 3D simulátor jízdy na superbike (jediný v republice). Adrenalin vám zvedne lezecká stěna a pohodu si užijete třeba při pétanque. Tradičně uvidíte ohnivou show Infinitos a večer zakončí rockový DJ.

Chybět samozřejmě nebude ani časopis MOTOCYKL
, takže neváhejte a přijďte si k našemu stánku pokecat.

Vydáno: 23. 07. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz