Přijďte omrknout jednostopé novinky

Tak jsou opět obě v Praze. Řeč je o výstavách Motosalon a Motocykl, které se shodně konají v termínu 7. - 10. března, jedna v Letňanech, druhá v Holešovicích.

Nechme stranou úvahy o smysluplnosti konání dvou neúplných výstav místo jedné, na které by byly k vidění produkty všech výrobců. Radši se pojďme podívat, co tyto výstavy nabízejí.

Motosalon se chlubí titulem "největší výstava motocyklů ve střední Evropě". Zde si budete moci prohlédnout biky od Aprilie, BMW, Gilery, chybět nebude ani Harley-Davidson, Honda, Husaberg, Ketoya, KTM, Moto Guzzi. Ve výčtu značek dále figuruje Piaggio, Triumph, Ural, Vespa, Yamaha a další. Kromě motocyklů zde budou vystavovat výrobci doplňků, oblečení atd.Navíc zde bude mít svůj stánek časopis MOTOCYKL. Tady vám budou k dispozici naši redaktoři, se kterými si budete moci pohovořit, případně vytknout nedostatky časopisu. Vždyť ho děláme pro vás, naše čtenáře, váš pohled na věc je proto pro nás moc důležitý.

Kromě toho jsme pro vás připravili "live" představení našeho tréninkového seriálu, kde si budete moci pod vedením trenéra Jiřího Heiníka některé prvky vyzkoušet a vše náležitě zkonzultovat. Pro všechny z vás, kteří na svém biku nechtějí jezdit jen kolem komína a potřebují trošku "popostrčit", jsme připravili besedy s našimi předními motocestovateli. A samozřejmě soutěže a akční ceny na všechny časopisy z našeho portfolia.

Výstava Motocykl zlákala mimo jiné dovozce značek Benneli, Bimota, BMW, Ducati, Harley-Davidson, Husqvarna, Jawa, Kawasaki, KTM, MV Augusta, Suzuki, Triumph, Victory a Yamaha. I zde si budete moci vybrat doplňky a oblečení pro novou sezonu. Obě výstavy nabízí bohatý doprovodný program, na obou taká můžete vyhrát nový motocykl.

Vydáno: 05. 03. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz