(Novinka)Sezona 2014 s Ducati

Dvouválec do L. Desmodromický rozvod. Paul Smart. Fabio Taglioni. Monster. Superleggera. Panigale. Carl Fogarty. Bologna. Troy Bayliss. Minimalismus, styl, design, výkon, vášeň. Tyto a mnohé další pojmy jména jsou synonymem jedinečné motocyklové značky, která existuje od roku 1926. Legendy, která nese jméno Ducati.

Současná modelová řada Ducati obsahuje na dvacet strojů, mezi kterými mohou najít ten pravý motocykl pro sebe začátečníci, zkušení jezdci, příznivci superbiků, cestovatelé, ti, kdo mají rádi hravost či výkon, používají motocykl ke každodennímu přesunu z domova do práce a zpět nebo milují superbiky. Společným jmenovatelem všech Ducati nadále zůstává dvouválec do L, desmodromický rozvod, styl, design a radost z jízdy.

Jakkoli jsou motocykly Ducati záležitostí pro „fajnšmekry“ a znalce, neznamená to, že jsou nedostupné. Monster 696 se dá například pořídit již za 220 000 Kč včetně DPH, do konce května k němu navíc u všech autorizovaných dealerů Ducati v ČR obdržíte kredit na nákup originálního příslušenství nebo oblečení vy výši 20 000 Kč. Samozřejmostí je nabídka financování od renomované společnosti Unicredit Leasing.

Při rozhodování o pořízení nového motocyklu je rozhodně dobré dopřát si testovací jízdu. I to u Ducati vědí, a proto v letošní sadě osmi testovacích motocyklů Ducati Praha najdeme zástupce všech modelových řad, včetně novinek jako je „omlazený“ Diavel, Monster 1200 nebo 899 Panigale. Tyto stroje je možno vyzkoušet jak v rámci již pátého ročníku Ducati Tour, nebo v rámci individuálních testovacích jízd. Stačí domluvit si termín a zažít pocit z jízdy na Ducati na vlastní kůži.

Těm, kteří z různých důvodů uvažují o koupi motocyklu staršího, má autorizovaná dealerská síť Ducati v České republice rovněž co nabídnout. Kromě bezplatného ověřování VIN jakýchkoli Ducati mají dealeři přístup i k továrním prověřeným motocyklům, které již mají nějaký ten kilometr za sebou. Není tedy třeba pochybovat o servisní či uživatelské historii motocyklu, nebo o „pravosti“ najetých kilometrů. Vedle toho se dá počítat i se zárukou a podporou autorizovaného dealera, což se zejména u staršího stroje může vždy hodit.

Prozkoumejte tedy současný svět Ducati – ať už na webu www.ducati-czech.cz, nebo přímo u některého z autorizovaných dealerů v ČR.

Vydáno: 15. 04. 2014

Autor: Ducati, foto Ducati (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: Ducati Monster bazar