(Novinka)S časopisem MOTOCYKL na MS MOGUL Supermoto zdarma!

Pokud v sobotu 14. a v neděli 15. června dorazíte do Sosnové s vydáním časopisu MOTOCYKL 7/2014, budete mít vstup na tento závod zdarma!

Časopis MOTOCYKL je mediálním partnerem závodu MOGUL Mistrovství světa Supermoto – FIM Supermoto World Championship, který se odehraje v Global Assistance Racing Aréně v Sosnové u České lípy 14. a 15. června 2014. Pro čtenáře tohoto magazínu to znamená, že pokud do Sosnové u České Lípy dorazí s aktuálním vydáním časopisu MOTOCYKL (číslo 7/2014, které vychází 11. června), budou mít vstup na vybrané tribuny autodromu v Sosnové zdarma.

Sosnová u České Lípy se už horečně připravuje na nadcházející závod MOGUL Mistrovství světa Supermoto – FIM Supermoto World Championship, kde se bude bojovat o další body do celkového hodnocení Mistrovství světa. Poslední závod této série, který se odehrál v Rumunsku, nabídl divákům skvělou bitvu dvou vedoucích závodníků třídy S1 Fina Mauno Hermunena a Francouze Chareyre Thomase. Sváděli spolu velký duel v obou jízdách a podle přihlížejících se jednalo o jeden z nejlepších závodů třídy S1 Supermoto v Mistrovství světa za několik posledních let. Protože oba jmenované od sebe dělí v celkovém pořadí šampionátu jen pár bodů, dá se očekávat, že i v Sosnové si to velmi tvrdě rozdají právě tito borci. Velmi dobře v Rumunsku zajel i náš Pavel Kejmar, který v prvním závodě obsadil čtvrté a ve druhém závodě 6. místo. Celkově Patří Kejmarovi (rozhovor s ním najdete právě v Motocyklu 7/2014) pátá příčka, a i od něj se dá v Sosnové očekávat mohutný útok, který bude jistě podpořen domácími fanoušky.

Nezapomeňte tedy, že 14. a 15. června se v Sosnové u České Lípy závodí nejvyšší lize Supermoto. Kupte si magazín MOTOCYKL a budete mít vstup na  MOGUL Mistrovství světa Supermoto – FIM Supermoto World Championship zdarma!

Více informací o FIM Supermoto World Championship najdete na supermotos1.com a dále na supermoto-sosnova.cz

Vydáno: 05. 06. 2014

Autor: Tisková zpráva, foto archiv (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz