(Novinka)PSí Hubík v Plzni

Známý tuzemský výrobce motooblečení zítra otevírá nový obchod v Plzni.

Bikery, kteří oblékají oděvy s logem PSí můžete potkávat již více než dvacet let.
Hlavním motem společnosti je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Proto firma preferuje šití oděvů na zakázku na míru zákazníka a navíc zhotoví oděv podle individuálních přání co se týká barevnosti, provedení i ochranných prvků. To vše je možné díky základně vlastního vývoje a vysoce sofistikované výrobě ve vlastním závodě v ČR . Samozřejmostí je plný záruční i pozáruční servis na výrobky včetně odborného poradenství.

Nová prodejna v Plzni vznikla z potřeby přiblížit se zákazníkům ze západočeského kraje a také oslovit zákazníky z Německa. Záměrem bylo vybudovat prodejnu s výstrojí pro milovníky motocyklů ve zcela novém duchu a v zajímavé lokalitě. Celý projekt vznikl ve spolupráci se špičkovými odborníky. Díky tomu je obchod rozdělen na „klasický“ prodejní prostor a „zakázkový salon“ pro odbavování zakázek šitých na míru.

Základní nabídkou jsou produkty společnosti PSí HUBÍK s. r. o., možnost sjednání zakázky odborným personálem a ucelená nabídka výbavy pro motorkáře. Například helmy: Schuberth, Shark, Scorpion, boty: Daytona Sidi, TCX, Forma , chrániče SAS – Tec, Zandona a spousta dalšího vybavení.

Adresa značkové prodejny PSí Plzeň: Daimlerova 3, 1. Patro showroomu Harley-Davidson

www.psihubik.cz

Vydáno: 24. 02. 2014

Autor: TZ, Petr Slezák (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz