(Novinka)Ondra Ježek usedne za mikrofon jako spolukomentátor

Motocyklový závodník a parťák v našich Roadtrénincích Ondra Ježek už má nějaký ten pátek po sezoně, přesto se stále točí ve světě burácejících motorů. Řeší příští sezonu a také se připravuje na další spolukomentování motocyklových závodů.

O uplynulém víkendu hovořil na Eurosportu k závodům Superbiků, o tomto víkendu usedne za mikrofon znovu. Na Nova Sport a Fandovi ho čeká spolukomentování posledního závodu seriálu MS silničních motocyklů ve Valencii.

O víkendu 8. a 9. listopadu vyvrcholí seriál mistrovství světa silničních motocyklů ve Valencii a český závodník, který letos bojoval v kategorii Superstock 1000, bude v neděli spolukomentátorem u všech tří hlavních závodů kategorií Moto3, Moto2 i MotoGP. 

"Z komentování Superbiků na Eurosportu jsem měl dobrý pocit a potěšila mě spousta smsek a pozitivních komentářů. Velmi si jich vážím. Teď mě čeká MotoGP. Cítím lehkou nervozitu, ale zároveň se hodně těším. Bude to zase trochu jiné, než před pěti lety, kdy jsem byl hostem studia TV NOVA při GP České republiky. Spolukomentování závodu MS bude pro mě dalším obrovským zážitkem a velkou zkušeností," uvedl Ondra Ježek.

Přímé přenosy z hlavních závodů začínají na Nova Sport a Fandovi v 10:50 závodem Moto3, ve 12:15 následuje závod Moto2 a ve 13:45 závod královské třídy MotoGP.

Vydáno: 05. 11. 2014

Autor: TZ, Petr Slezák (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz