(Novinka)Novinky 2015 živě! Sledujte reportáž z Intermotu

Ještě před vypuknutím výstavy v Kolíně nás řada výrobců vnadila fragmenty svých připravovaných novinek. Nýní je výřezům fotografií a ultrarychlým střihům konec. Motocykl vám přinese exkluzivní živou reportáž zpoza bran Kolínského výstaviště!

Pohyb v terénu a současná informovanost vás, našich čtenářů, si žádá využití nejmodernějších dostupných informačních technologií. Proto od úterního rána, kdy vypukne novinářský den na Intermotu 2014 v Kolíně nad Rýnem, sledujte náš facebookový profil, jehož prostřednictvím vám přineseme záběry a první informace o novinkách, které budou široké veřejnosti tou dobou stále ještě skryty!

Projďete si Intermot 2014 bez toho, aniž byste opustili pohodlí před svým počítačem. Sledujte facebook časopisu Motocykl!

Jak na to?

Že nemáte facebook? Nevadí, náš profil je veřejný a mohou jej tak sledovat i ti z vás, kteří ještě do proudu sociálních sítí nevstoupili. Stačí jenom kliknout na tlačítko níže, které vás pošle přímo na náš profil a pak už jen pravidelně aktualizovat a vstřebávat první záběry nových strojů pro sezonu 2015!

825c18898a9695bcf53a4032ba5b3ffc.jpg

Neváhejte, dávejte "to se mi líbí"!

Ti z vás, kteří mají svou "sociálně-síťovou" identitu, nechť se neostýchají stisknout tlačitko "to se mi líbí". O motocyklu, který během úterý přes den získá nejvíce vašich "liků", se další den dozvíte všechny dostupné informace a uvidíte více jeho snímků.

Ti z vás, kteří nejsou majiteli facebookového profilu, nebojte se jej vytvořit a dávejte "to se mi líbí" také!

Vydáno: 28. 09. 2014

Autor: Redakce, foto archiv (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz