(Novinka)Novinky 2015 klepou na dveře!

Velmi rychle se totiž blíží veletrh Intermot v Kolíně nad Rýnem. A co vás čeká, když do Kölnu vyrazíte?

Po roční pauze si můžete takříkajíc osahat horké novinky všech významných značek působících v motocyklovém segmentu. A že jich nebude málo!

O významu této výstavy není třeba pochybovat, během posledního ročníku (2012) Intermot navštívilo bezmála 203 000 návštěvníků ze 117 zemí, kteří mohli zhlédnout produkty více než tisícovky vystavovatelů ze 37 zemí. Letošní ročník, který proběhne ve dnech 1. až 5. října, rozhodně nijak nezaostane za tím minulým.

Na 110 000 metrech čtverečních výstavní plochy bude mimo kompletní modelové řady jednotlivých značek premiérově představeno hned několik horkých novinek. Mezi nimi například zbrusu nové Yamahy, KTM 1290 Super Adventure, Indian Scout, Ducati Scrambler, novinky Harley-Davidson, BMW, Honda, Suzuki, Triumph či Piaggio Group. Kawasaki pak odhalí s napětím očekávanou turbodmychadlem dopovanou Ninju H2!

QNlABzBpkP4
K vidění nebudou zdaleka jenom motocykly, zúčastní se všichni významní výrobci oblečení a doplňků. Rozsáhlý areál kolínského výstaviště bude mimo jiné využit i k bohatému doprovodnému programu, včetně řady možností vyzkoušet si vystavované stroje naživo. V rámci výstavy proběhne také světový šampionát stavitelů motocyklů AMD a nebudou chybět ani tematické sekce věnované speciálně elektromobilům – e-motion.

Dalším důvodem vyrazit v tomto termínu do Kolína je souběžně s Intermotem probíhající Night of the Jumps (4. října), které se účastní i čeští rideři jako Petr Pilát či Libor Podmol. Pokud akci navštívíte, vstupenka vás oprávní i k prohlídce veletrhu. Na Intermotu samozřejmě nebudeme chybět ani my, abychom vám přinesli nejaktuálnější zprávy.

Takže nezapomeňte, 1. až 5. října nashledanou na výstavišti v Kolíně nad Rýnem!

Veškeré informace a vstupenky najdete zde

Vydáno: 23. 09. 2014

Autor: Petr Slezák, foto archiv (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: BMW R 80 bazar