(Novinka)Loket přivítá mistrovství světa v motokrosu

Svátek všech fanoušků motokrosu se neúprosně blíží. Motokrosový areál Loketskéserpentiny v Lokti ve dnech 26. - 27. července láká na Mistrovství světa v motokrosu ve třídách MXGP a MX2.

Milovníci adrenalinu, proudící energie a řvoucích motorů se mohou těšit nejen na přední Monster riders z celého světa, ale i třídenní party v MXFAN ZONE, která bude po celou dobu akce zdarma nabízet pořádně našlápnutéhudební vyžití. Nepromarněte svou příležitost, letošní závody budou posledním konaným závodem MS v Lokti. Do Karlovarského kraje zavítají jezdci z celého světa. Mezi nimi budou i Monster riders, kteří přijedou ukázat, zač je toho v motocrossu loket. V třídě MXGP k nim patří Brit Tommy Searle, který je aktuálně mezi TOP 5, Ital Alessandro Lupino, Francouzi Gautier Paulin a Steven Frossard, v třídě MX2 zase Švýcar Arnaud Tonus, Francouzi Dylan Ferrandis, Christophe Charlier, Američan Thomas Covington a další.

Mistrovství světa v motocrossu odstartuje již v pátek doprovodným programem v PARTY FANZONE MX. Další den se už naplno rozjedou kvalifikace ve třídách MXGP a MX2. Součástí letošních bojů bude také vložený závod EMX125, které letos obohatí nově i třída EMX150 a již podruhé v historii se bude v rámci podniku pořádat mistrovský závod žen! Semifinálové jízdy proběhnou v pozdním sobotním odpoledni. Neděle bude ve znamení adrenalinu a velkého finále.

Po celou dobu závodu bude návštěvníkům i dalším zájemcům ZDARMA k dispozici
FANZONE MX Loket, kde se už od pátečního odpoledne rozzvučí reprobedny a rozehraje fér play v game zone se stolním fotbálkem a x-boxem. FANZONE neopomene ani více než jen energií dobře vychlazené drinky. Ve večerních pátečních hodinách to naplno rozjede psychobilly-punková kapela The Rocket Dogz a následně death-rocková kapela Prague Conspiracy. Ale tím páteční jízda nekončí. Štafetu přebere DJ Lucky Boy, který to rozjede ve stylu elektra, Hip-Hopu a dubstepu. Sobotní párty ještě spolu s rostoucím motocorssovým napětím přiostří. Od 20:00 to naplno rozpumpuje punková kapela Apple juice, punk-rocková kapela Plexis a hardcore-pop punková kapela Skywalker. Exkluzivním dárkem pro všechny bude velkolepý ohňostroj, po němž nastoupí DJ Lucky Boy a večer završí elektro a dnb DJ Akira.

Vydáno: 17. 07. 2014

Autor: Tisková zpráva (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz