(Novinka)Honda Fest 2014

Honda si vás dovoluje pozvat na 5. ročník tradiční mototuristické akce Honda Fest, určené pro všechny věkové kategorie, která se uskuteční ve dnech 11. - 15.6. 2014 v malebném prostředí lázeňského městečka Dudince na Slovensku!

Honda Fest je akcí určenou pro všechny příznivce cestování a to na jakémkoli motocyklu značky Honda. Připraveny jsou 3 celodenní vyjížďky po jižním a středním Slovensku i s jedním výletem do Maďarska. "Základním táborem" bude Hotel Hviezda. Nebude chybět večerní program a také testování motocyklů Honda, při kterém si může každý z účastníků vyzkoušet nejžhavější novinky letošní sezóny.

Termín akce: 11. - 15.6. 2014

Příjezd je ve středu 11. června odpoledne/večer a odjezd v nedeli 15. června v dopoledních hodinách.

Místo konání akce: Hotel Hviezda

Jak se na akci přihlásit: prostřednictvím autorizovaných dealerů Honda Doporučujeme dealera osobně nebo telefonicky kontaktovat a předat mu údaje nutné pro registraci.

Účastnický poplatek: 3 390 Kč/osoba zahrnuje:

  • 4x ubytování včetně lázeňského poplatku v hezkém a nově zrekonstruovaném wellness hotelu Hviezda (ve dvoulůžkovém pokoji při obsazení dvěma osobami)
  • 4x polopenzi
  • neomezený vstup do bazénu a vířivky.
  • Možnost využití slevy na lázeňské procedury přímo v hotelu.


Večerní program: živá kapela, disco, cestovatelské prezentace, soutěže o hodnotné ceny - např. večerní turnaj na nově otevřeném venkovním minigolfovem hřišti s 18-ti jamkama a umělým osvětlením.

Každý účastník dostane tričko s logem Honda Festu, nálepku na motorku a podrobný tištěný itinerář s trasami.

POZOR! MAJITELÉ  MOTOCYKLŮ: GOLD WING, F6B GOLD WING, F6C GOLD WING A CTX1300 MAJÍ   ÚČAST NA AKCI ZDARMA!*

*(Platí pouze pro modely GOLD WING, F6B GOLD WING, F6C GOLD WING A CTX1300. Podmínkou je zakoupení nového motocyklu Honda prostřednictvím autorizovaného dealera Honda v časovém horizontu 1.1. 2014 - 31.5. 2014. Poukázka zdarma platí pouze pro jednu osobu).

Pro bližší představu viz reportáže z posledních ročníků:

  • 2013
  • 2012
  • 2008


Těšíme se na setkání s vámi!

Vydáno: 29. 04. 2014

Autor: Tisková zpráva, foto archiv (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: Honda Gold Wing bazar