(Novinka)Harley-Davidson: Modely 2015

Těsně před startem víkendových pražských Harley Days, vypouští továrna z Milwaukee fotografie a informace k novinkám, které se objeví v jejím výrobním programu v sezoně 2015...

A ten rozhodně nekončí nedávno představenými modely Street 750, Street Glide nebo projektem LiveWire. Svými slovy to potvrzuje i Matt Levatich, Prezident a Chief Operating Officer, Harley-Davidson Motor Company: „Široká modelová řada pro rok 2015 opět demonstruje náš závazek dodávat našim zákazníkům to nejlepší. To vše díky našemu přístupu v produktovém vývoji, ve kterém se necháváme vést našimi zákazníky a jejich náměty. Spokojenost našich jezdců je pro nás to nejdůležitější a proto vším co děláme, chceme uspokojit jejich potřeby a dát jim co si od Harley-Davidson zaslouží.”

Pojďme se tedy v rychlosti podívat, co s sebou modelová řada roku 2015 prozatím přínáší:

Road Glide Special

Motocykl Road Glide Special je vybaven kapotáží montovanou na rám, která umožňuje proudění vzduchu kolem jezdce. Nechybí dvojitý LED světlomet Daymaker, prémiový zábavně informační systém Boom! Box, vylepšené odpružení a propojené brzdy Reflex s ABS.

Street Glide Special

Nový Harley-Davidson Street Glide Special je plně nabitá verze oblíbeného touringového modelu, navíc vybavená motorem Twin Cam 103, Boom! Box 6.5GT zábavně informačním systémem, kapotáží Batwing s deflektorem, dvojitým halogenovým světlometem, koly Enforcer z litého hliníku a propojenými brzdami Reflex s ABS.

Ultra Limited Low

Harley-Davidson dále zvyšuje laťku všech ergonomických vylepšení. Nejnižší sedlo a nevyšší pohodlí při jízdě je k nalezení právě u tohoto prémiového touringového motocyklu. To vše v kombinaci se všemi vylepšeními, které přinesl PROJEKT RUSHMORE a klasickým stylem Harley-Davidson.

CVO Street Glide

Hlavní chloubou tohoto motocyklu je jeho nový Boom! Audio systém s výkonem 600 wattů, čtyřmi předními a třípásmovými reproduktory vzadu s až šokující hlasitostí ve výborné kvalitě. Třešničkou na dortu je možnost barevného provedení ve čtyřech barevných kombinacích.

CVO Road Glide Ultra

Mimo spousty chromu a custom  laku, nabízí tento super prémiový motocykl aerodynamiku světové třídy, luxusní touringové doplňky a výkon motoru Screamin’ Eagle Twin-Cooled Twin Cam 110.

Nový brzdový systém pro Softaily

Nový brzdový systém pro modely Softail přináší lepší odezvu a možnost vyvinout o 40 % nižší sílu při brždění. Nové přední brzdové komponenty zahrnují čtyřpístkový přední brzdový třmen s písty o průměru 34 a 32 mm, brzdové destičky z vysoce odolného materiálu a nový přední brzdový kotouč o průměru 300 mm. Třmen a brzdový válec byly upraveny tak, aby doplňovaly vzhled každého modelu.

Vydáno: 27. 08. 2014

Autor: Petr Slezák, TZ, foto Harley-Davidson (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: Harley-Davidson Road Glide bazar