Keep Respekt !

Pozvánka na akci, které v Motocyklu držíme hodně palce a na které byste určitě neměli chybět - uvidíme se tam?

RESPEKT je jednodenní akce bez alkoholu nejen pro pacienty rehabilitačního ústavu, ale i širokou veřejnost, jejímž hlavním smyslem je, abychom si my všichni, kteří se denně pohybujeme v silničním provozu, uvědomili jaké riziko podstupujeme a to bez rozdílu usedáme-li do sedla nebo za volant a chovali se na silnici k sobě navzájem ohleduplně a s respektem.

Začátek programu je 28. července v 10.00 hod. Odjezd na „spanilou jízdu“ (cca 30km) ve 12.00 hod. Poslechnete si kapely The Yours, Segment, Prague Conspiracy a Keks. Kaskadérskou show v rámci programu „bezpečně na motorce“ předvede Mirek Lisý. Členové benešovské „záchranky“ vám zodpoví dotazy týkající se první pomoci. Centrum odškodnění podá informace o nárocích na odškodnění po dopravní nehodě. V akci uvidíte špičkového sprayera Chemise a soumrak již tradičně zpestří ohnivá show Infinitos.

Slané i sladké občerstvení po celý den, pití pouze nealko - točené nealko Lobkowicz, Kofola, Káva Segafredo a další. Parkoviště pro motocykly i auta zdarma.

Vstupné jako vždy i letos dobrovolné, každý návštěvník obdrží zdarma některé z čísle časopisu Motocykl. Částkou věnovanou na dobrovolné vstupné a koupí triček letos přispějete k zako upení hudebních nástrojů na muzikoterapii pro pacienty našeho rehabilitačního ústavu.

Místo konání: 28. července 2012 - Rehabilitační ústav Kladruby u Vlašimi

Více informací o akci, místě konání, i fotogalerie a videa z minulých ročníků najdete na www.keeprespect.cz

Vydáno: 23. 07. 2012

Autor: Redakce (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz