Harley-Davidson: spanilá jízda projde Prahou už v sobotu

A těší se na ni i starosta Prahy 5, který účastníkům při zastávce na Jiráskově mostě slavnostně odemkne svou městskou část. Následovat budou narozeninové oslavy značky.

O 110. výročí založení americké legendy jsme vás již informovali, takže jen pro připomenutí: slavnostní program odstartuje spanilá jízda Prahou. Mezi 13. a 17. hodinou budou pro účastníky připraveny před Tipsport Arénou doprovodné akce, úderem 19. hodiny pak přijde zlatý hřeb oslav - dvouhodinová multimediální show s moderátorkou Dianou Kobzanovou. Navíc bude celý den k vidění unikátní výstava více než 80 motocyklů Harley-Davidson.

Co se spanilé jízdy týče, držte "Harleyářům" palce, ať se jim podaří má pokořit rekord v počtu motocyklů jedoucích v koloně. Zúčastnit se jí má více než tisíc strojů.

Starosta Prahy 5 Miroslav Zelený k tomu dodává: "Harley Davidson slaví 110. výročí, stejně tak jako letos slavil Smíchov 110. výročí povýšení na město. Rád bych tímto předal klíč a symbolicky milovníkům motorek Harley-Davidson otevřel městskou část Praha 5. Rád bych také všechny pozval na večerní multimediální show, která začne v 19 hodin v pražské Tipsport Areně."

Vydáno: 04. 06. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz