Harley-Davidson odhaluje modelovou řadu pro rok 2014

Inovovaná modelová řada zahrnuje sedm touringových motocyklů, model Trike a modely Custom Vehicle Operations, všechny připravené v rámci projektu Rushmore.

Jak jsme předeslali, všechny inovované modely jsou připravené v rámci projektu Rushmore, společného úsilí společnosti Harley-Davidson a jejich zákazníků, kteří se spojili, aby společně vylepšili zážitek z dlouhých tras. Vyvrcholením intenzivního vývojového programu, který trval 4 roky, je zavedení špičkové technologie a vylepšení designu, které naprosto předčilo očekávání našich jezdců. Nově bude na našich vybraných modelech k dispozici informačně-zábavný systém-Boom! Box s Bluetooth, GPS navigací, Daymaker LED světlomety, nová kapotáž s větracím otvorem splitstream a dvojitě chlazený, vysoce výkonný motor Twin-Cooled High Output Twin Cam 103.

"Projekt Rushmore je projekt společnosti Harley-Davidson, který je od začátku do konce realizován za pomoci našich zákazníků," říká Scott Habegger, ředitel pro motocyklové plánování. "Rádi říkáme, že u nás v Harley-Davidson jezdíme po boku našich zákazníků, a to se teď potvrdilo více než kdy jindy. Jedeme v tom společně a výsledkem naší společné cesty jsou mimořádné motocykly roku 2014."

Další novinkou pro rok 2014 je tovární custom - model CVO Softail Deluxe vyráběný v limitovaném počtu či přestavěný model Dyna® Fat Bob. Všechny modely Sportster (mimo model Iron 883) jsou navíc nově vybaveny ABS již v základní výbavě. S těmito a dalšími vylepšeními Harley-Davidson posiluje svou pozici nejlepšího amerického výrobce motocyklů.


Nové modely H-D pojedeme vyzkoušet do Denveru na vlastní kůži již na konci tohoto týdne!Na obsáhlou reportáž se můžete těšit.


Harley-Davidson pro rok 2014 ve zkratce:
Pro model Fat Bob je novinkou zkrácený zadní blatník a dvojité LED zadní světlo. Spousta původního chromu byla ztmavena na černou barvu - hnací jednotka, kryt vzduchového filtru, kryty zadních tlumičů, trojité úchyty, rámky světlometů, konzole a kryt baterie. Hliníkové drážkované disky kol mají černou práškovanou povrchovou úpravu s laserem vypáleným logem Harley-Davidson a pruh na ráfku kola.

ABS je nově dostupné pro všechny Sportstery modelové řady 2014 (volitelně pro Iron 883). Řada Sportster mimo jiné také zahrnuje nové ruční ovládací prvky, brzdové komponenty a bezpečnostní systém H-D Smart Security System.

Řada 2014 CVO v limitované edici zahrnuje nový CVO Softail Deluxe, prémiový tovární custom vybavený odnímatelným čelním štítem, GPS navigací, světly Daymaker LED, odnímatelnými postranními brašnami a nesmí chybět motor Screamin' Eagle s obsahem 110 cc, který byl vždy součástí CVO programu. CVO Road King a prvotřídní CVO Ultra Limited se opět vrací s dalšími vylepšeními v rámci Projektu Rushmore. Smělý CVO Breakout Softail se objevuje v nových třech barevných kombinacích.

Motor Twin Cam 103 je standardní výbavou všech modelů Harley-Davidson Dyna a Softail.

Vydáno: 19. 08. 2013

Autor: Redakce (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: Harley-Davidson Dyna Fat Bob bazar