H-D oslaví 110. výročí ve velkém stylu

Narozeninový program nabídne unikátní výstavu, spanilou jízdu nebo multimediální večerní show, jejíž součástí bude i divácká soutěž o limitovanou edici H-D Sporster Hard Candy Custom.

Oslavy proběhnou 8. června v pražské Tispsport Aréně. Akce není určena jen pro skalní příznivce strojů z Milwaukee, na své si přijdou i návštěvníci z širší veřejnosti.

Slavnostní program začne spanilou jízdou Prahou se zastávkou na Jiráskově mostě, který bude pro ostatní dopravu uzavřen. Bikeři tak budou moci převést své miláčky v celé parádě. Organizátoři se zároveň pokusí překonat rekord v počtu motocyklů jedoucích v koloně.Mezi 13. a 17. hodinou budou pro účastníky připraveny před Tipsport Arénou doprovodné akce, úderem 19. hodiny pak přijde zlatý hřeb oslav - dvouhodinová multimediální show s moderátorkou Dianou Kobzanovou.

"Diváci se mohou těšit na skvělou motocyklovou exhibici se vším, co k Harley-Davidson patří. V pěti tematických blocích bude představena historie značky a zároveň proběhne soutěž o limitovaný Harley-Davidson Sportster," láká návštěvníky hlavní organizátor akce Jaroslav Vavřina.

Základní vstupenka stojí 499 Kč, za vstupenku s účastnickým trikem dáte o stokorunu víc. K dispozici jsou také vstupenky s parkovným na tři dny a V.I.P. vstupenky. Děti, které nepřerostli 130 cm, si 110. narozeniny americké legendy užijí zdarma. Vstupenky lze zakoupit online na stránce www.110let.cz nebo v síti Ticketportal.

Vydáno: 25. 04. 2013

Autor: Jan Gaisler (Motor-Presse Bohemia)

Zdroj: motocykl-online.cz

Aktuální nabídka: Harley-Davidson 883 Sportster bazar