Výsledky hledání článků

(Test)Pro náročné cestovatele: BMW R 1200 RT

„Ertéčko“ se stalo mezi cestovateli synonymem pro ovladatelnost, komfort a vysokou kvalitu už od příchodu prvního modelu na trh v pozdních 70. letech. Letos jej Mnichované posunuli zase o pořádný krok dopředu.

13. 11. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)MOTOCYKL 12/2014 vychází 14. listopadu!

Z Milána přinášíme reportáž o všech důležitých novinkách příštího roku. Jednu z nejrychlejších jsme již vyzkoušeli – ve Španělsku jsme testovali nové BMW S 1000 RR. Pro toho, kdo má styl, je připraveno velké srovnání čtyř café racerů. Otestovali jsme také nová endura Husqvarna, nechybí rozhovory s Kamilem Holánem o kouzlu roadracingu nebo s redakčním trenérem Jiřím Heiníkem o tom, jak přes zimu neztratit jezdeckou formu. Vyzkoušeli jsme také 12 endurohelem, které kromě náročné cesty prošly i přísným crash testem. To vše a mnohem více najdete v novém Motocyklu 12/2014.

12. 11. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)MOTOCYKL číslo 12/2014 jde do tisku!

Právě posíláme do tiskárny nový MOTOCYKL s pořadovým číslem 12. Na co se můžete v novém čísle těšit, vám napoví čerstvá titulka!

10. 11. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)Kymco Xciting 400i: Nová doba!

Tchajwanská korporace vyrábí skútry nezávisle od roku 1963 poté, co se odštěpila od Hondy. Momentálně je dokonce pátým největším výrobcem skútrů na světě. Ačkoliv je známa spíše produkcí modelů nižších kubatur, na náš trh uvedla i nový maxiskútr Xciting 400. Pouští se tak do tvrdého boje se zavedenou konkurencí japonských a italských značek. Jaké má k dispozici zbraně?

9. 11. 2014 - motocykl-online.cz


(Reportáž)Steven Frossard: Dostat se zpět mezi špičku je těžké!

V kvalifikaci na MXGP ČR v Lokti skončil nečekaně poslední. I proto jsme si povídali nejen o kvalifikačním nezdaru, ale i o tom, jak těžké je vrátit se mezi světovou špičku.

9. 11. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Ondra Ježek usedne za mikrofon jako spolukomentátor

Motocyklový závodník a parťák v našich Roadtrénincích Ondra Ježek už má nějaký ten pátek po sezoně, přesto se stále točí ve světě burácejících motorů. Řeší příští sezonu a také se připravuje na další spolukomentování motocyklových závodů.

5. 11. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Nová Yamaha YZF-R1/M první informace a fotky!

Nová "erjednička" spatřila světlo světa před pár minutami. Přinášíme vám první stručné info a fotogalerii...

4. 11. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Víme, jaká je! Nová Honda VFR800X Crossrunner

Překvapilo nás, že se nejedná o pouhý kosmetický facelift, ale o důkladnou změnu celého stroje. Tady jsou první postřehy a obrázky ze španělských serpentin, kde jsme novinku testovali!

31. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Sledujte parádní teaser z videodílen Husqvarny

Adrenalin stoupá! A to hlavně v krvi všech příznivců motocyklů Husqvarna, kteří se chystají na nadcházející veletrh EICMA. Nenechte si ujít krátké video, které láká na premiéru nového street biku.

31. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)Koráb silnic ze sekáče? proč ne!

„Zlaté křídlo“ je oázou cestovního pohodlí v nabídce největšího výrobce motocyklů na světě. Luxus s cenovkou nového stroje, s cifrou daleko přesahující sedm set tisíc korun. Ojetinu však pořídíte už za dvě stě tisíc. Je ale všechno zlato, co se třpytí?

30. 10. 2014 - motocykl-online.cz