Výsledky hledání článků

(Reportáž)Citroën Jumpy: Bikerova pravá ruka

Jistě to znáte, bez auta se zkrátka někdy ani pravověrný vyznavač jedné stopy neobejde. My v redakci jsme na tom stejně, proto nám na výpomoc s převozem motocyklů a dalšími redakčními povinnostmi přispěchal Citroën Jumpy. Jak se nám s ním žije?

28. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)Husqvarna FE 350: Jako med

Jak funguje nová Husqvarna zkonstruovaná pod křídly rakouského koncernu na podmáčeném lesním trailu?

28. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)Honda CTX1300: Pan American

CTX1300 původně Honda zamýšlela vyslat jen na dálkové trasy v USA. Nakonec nástupce legendárního Pan Europeanu můžeme vyzkoušet i v ČR. Jak se kříženec cruiseru, baggeru a toureru osvědčil na tuzemských okreskách?

27. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Harley-Davidson: Modely 2015

Těsně před startem víkendových pražských Harley Days, vypouští továrna z Milwaukee fotografie a informace k novinkám, které se objeví v jejím výrobním programu v sezoně 2015...

27. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Pocta Colinu Edwardsovi

Jako poctu Colinovi Edwardsovi, který letos odchází do závodnického důchodu, připravila americká Yamaha zajímavé video. Některé záběry nepotřebují komentář...

25. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Reportáž)Martin Heřmanský: Nejen o Prague Harley days

Před blížícími se Prague Harley Days 2014 s podtitulem "Mejdan pro jezdce všech značek" jsme využili možnosti, položit pár otázek country managerovi H-D Martinovi Heřmanskému.

24. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Prague Harley Days 2014: Současnost i historie

Mejdan pro jezdce všech značek obsáhne kromě moto srazu také bohatý doprovodný program. Jeho součástí bude jak prezentace novinek Harley-Davidson (včetně premiéry modelu Street 750), tak i výstava historických kusů. Nejstaršímu je 91 let!

24. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Reportáž)IRRC Hořice: Očima týmu Michala "Indiho" Dokoupila

Tým MIRT má za sebou s Michalem "Indim" Dokoupilem perný závodní týden. Druhý srpnový víkend jej totiž čekalo již druhé letošní hořické klání, které se stalo součástí evropského šampionátu IRRC pod tradičním názvem Česká Tourist Trophy.

23. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)6 japonských ojetin, které budete chtít i dnes!

Žádný jiný národ v historii tolik nepiplal kombinaci síly a hmotnosti, jako tomu bylo a je v Japonsku. Zápasníci sumó jsou tam považováni za hrdiny a pravidelně dokazují, že těžká váha a obratnost se vzájemně nevylučují. Není tedy divu, že se i mezi motocykly ze země vycházejícího slunce čas od času objeví pořádní plnoštíhlí siláci...

23. 8. 2014 - motocykl-online.cz


(Reportáž)Pavel Kejmar: Snažím se, co to dá!

Tento rozhovor s osobností ze závodního padoku nepatří nikomu jinému než Pavlu Kejmarovi, elitnímu jezdci supermota s mnoha tuzemskými, ale také světovými úspěchy.

20. 8. 2014 - motocykl-online.cz