Výsledky hledání článků

(Novinka)Víme, jaká je! Nová Honda VFR800X Crossrunner

Překvapilo nás, že se nejedná o pouhý kosmetický facelift, ale o důkladnou změnu celého stroje. Tady jsou první postřehy a obrázky ze španělských serpentin, kde jsme novinku testovali!

31. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Sledujte parádní teaser z videodílen Husqvarny

Adrenalin stoupá! A to hlavně v krvi všech příznivců motocyklů Husqvarna, kteří se chystají na nadcházející veletrh EICMA. Nenechte si ujít krátké video, které láká na premiéru nového street biku.

31. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)Koráb silnic ze sekáče? proč ne!

„Zlaté křídlo“ je oázou cestovního pohodlí v nabídce největšího výrobce motocyklů na světě. Luxus s cenovkou nového stroje, s cifrou daleko přesahující sedm set tisíc korun. Ojetinu však pořídíte už za dvě stě tisíc. Je ale všechno zlato, co se třpytí?

30. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Nová Ducati bude představena v přímém přenosu

V pondělí 3. listopadu se vyplatí být online. Ducati totiž v 17:15 našeho času představí v přímém přenosu své novinky na výstavě EICMA.

29. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)MEGATEST: Adventure endura BMW, KTM, Yamaha a Triumph. Které je nejlepší?

Adventure modely cestovních endur slibují svým nadstandardním vybavením nejsnazší cestu za dobrodružstvím. Je ale expediční výbava skutečnou výhodou, nebo jen drahým luxusem? Etalonem příplatkových paketů je BMW, ale KTM, Triumph a Yamaha se usilovně snaží svými vylepšenými modely oslabit cestovatelskou dominanci GS Adventure. Zjistili jsme, zda jsou plně vybavené motocykly opravdu lepší a který z nich je nejvhodnější na silnici i do terénu.

27. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)Husqvarna TE 300: Palba na dvě doby

V soutěžáckém světě jsou dvoudobé třístovky jakýmsi ztělesněním ideálu pro maximální radost z jízdy v lese a extrémním terénu. Jednu takovou v modrobílých šatech pro nás exkluzivně otestoval současný mistr ČR v enduru a náš stálý spolupracovník Jakub Horák. Jak se mu líbila?

25. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Ďábel vkročil na zem: BMW S 1000 RR 2015

Zjistit, zda-li se BMW podařilo vylepšit již tak úskostlivě vypiplaný superbike S 1000 RR, jsme vyrazili do Španělska na okruh Monte Blanco. Jaké jsou první dojmy?

23. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)Nářadí pro chlapy: Harley-Davidson Fat Bob

Nepočítáme-li oba vodou chlazené V-Rody s motorem vyvinutým ve spolupráci s automobilkou Porsche, má být Fat Bob nejsportovnějším velkým Harleyem. Má přece dvoukotoučovou přední brzdu…

21. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Test)MV Agusta Brutale Dragster: Krátký proces

MV Agusta systematicky pracuje na své tříválcové rodině a po osmistovkových variantách modelů F3 a Brutale nám představuje další fascinující zběsilost s výstižným názvem: Dragster!

19. 10. 2014 - motocykl-online.cz


(Novinka)Soutěžte o motocyklové podkolenky Moose!

Vydržely dakarský extrém s Jakešínem, prežily motocyklové Endurotréninky a teď je můžete otestovat i vy – motocyklové podkolenky Moose!  

17. 10. 2014 - motocykl-online.cz